Konkurs SkribiArt – Nowy wymiar sztuki

Organizator

Organizatorem konkursu jest  3dArtech Sp. z o.o. ul. Górna 20, 25-415 Kielce

Uczestnicy

Konkurs  SkribiArt – Nowy wymiar sztuki jest adresowany do osób pełnoletnich, które amatorsko lub zawodowo zajmują się sztuką.

Zasady konkursu w skrócie

Serdecznie zapraszamy do udziału  w konkursie na  projekt obrazu przestrzennego w technologii SkribiArt. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych prac, które zostaną zrealizowane w technologii druku 3d jako przestrzenne panele artystyczne. Wybór tematyki pracy jest całkowicie dowolny. Projekt powinien mieć charakter linearny. Projekt należy przesłać w wersji elektronicznej (jpg, svg) na adres organizatora. Każdy uczestnik może zgłosić trzy projekty.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie pracy konkursowej spełniającej kryteria opisane w regulaminie wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym, od dnia 26.05.2023 od godz. 00:00, do dnia 30.06.2023 r. do godziny 24.00 na adres e-mail:[email protected]

Nagrody

Fundatorem nagrody jest Organizator.

Spośród wszystkich nadesłanych projektów Jury wyłoni trzy prace, które zostaną zrealizowane i przekazane zwycięzcom w formie paneli dekoracyjnych wykonanych w technologii SkribiArt.

Szacowana wartość zwycięskich projektów wykonanych w technologii SkribiArt wynosić będzie 3×1500 zł. Pula nagród w konkursie 4500 zł.

regulamin
formularz